FeNeRBaHÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeNeRBaHÇe

...HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Carlos dünden razı

YazarMesaj
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

Carlos dünden razı Empty
MesajKonu: Carlos dünden razı   Carlos dünden razı Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 10:15 pm

Carlos dünden razı Roberto_carlos002_0704

Carlos dünden razı

Hürriyet Gazetesi'nden Mehmet Arslan'a açıklamalarda bulunan F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, R.Carlos'un Türkiye'ye gelmeyi çok istediğini belirterek, "Haydi gel desek, yarın burada. Ama biz ’Bekle’ diyoruz." dedi.

Mehmet Arslan, Hürriyet Gazetesi'nde çıkan R.Carlos röportajının ardından kendisini F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın aradığını belirterek, "Sabah saatlerinde telefonum çaldı. F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hattaydı, "Roberto Carlos röportajı için tebrik ediyorum" dedi. Ve devam etti; "Carlos ile geçtiğimiz yıl Mahmut Uslu ve Murat Özaydınlı görüştüler. Carlos, gelmeyi çok istiyor. Haydi gel desek, yarın burada. Ama biz ’Bekle’ diyoruz. Carlos’u bir yana bırak, F.Bahçe’nin nasıl tanındığını gördün mü orada? "
Yıldırım çok haklıydı. Madrid’de konuştuğum Carlos, gelmek için can atıyordu. "F.Bahçe" sözü açıldığında gözleri parıldıyordu. Carlos’un, "Aziz Yıldırım"ın ismini telaffuz ederken yüzüne yayılan gülümsemeyi görmenizi isterdim. Onu çok cana yakın buluyor. "Sadece ben değil, Brezilya kampındaki tüm oyuncular Aziz Yıldırım’ı tanıyor ve seviyor. Fenerbahçe’yi, Türkiye’yi bize o öğretti ve sevdirdi" diyordu.
Brezilyalı oyuncu şimdiden kendisini Fenerbahçeli olarak görüyor. F.Bahçe’den, "Benim takımım" diye söz ediyor. Hatta Mahmut Uslu’yu şaka yollu tehdit ediyormuş, "Bak elimde sizinle transfer görüşmesi yaparken çekilmiş fotoğrafımız var. Bu transfer bitmezse fotoğrafı medyaya veririm."
Ama bundan daha da önemli bir gerçeği keşfetmiştim Madrid’de.
Fenerbahçe’nin itibarı ve Aziz Yıldırım’ın ünü Türkiye dışına taşmış. Bu gerçek, aklıma geride bıraktığımız yılları getirdi. Bırakın, Roberto Carlos gibi yıldızları, onun kariyerinin yarısına bile ulaşamayan futbolculardan randevu almakta bile zorlanıyordu Türk kulüpleri..
Ama şimdi...
Şimdi, Van Gaal gibi bir antrenör, Aziz Yıldırım’a haber gönderiyor, "Çalışmaya hazırım" diye...
Şimdi, Capello gibi hoca, (Geçen yıl) "Siz yorulmayın, ben İtalya’ya yanınıza gelirim" diye randevu ayarlıyor..
Şimdi, bir dünya yıldızı Fenerbahçe’ye gelmek için can atıyor.

Ve şimdi, Fenerbahçe’den randevu almak için onlar çırpınıyor.
2 günlük İspanya ve Real Madrid ziyareti bana bunları gösterdi. Fenerbahçe’nin, Avrupa’da ne kadar güzel tanındığına şahit oldum. Bunu gerçekleştiren F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetici arkadaşları teşekkürü hakediyor.
Madrid’den başım dik gidiyorum

Sezon sonunda Real Madrid’den ayrılacak olan Roberto Carlos, "Şimdi gidiyorsam zamanı geldiğini düşündüğümdendir. Real, beni kapının önüne koymuş değil; başım dik gidiyorum..." dedi. Carlos, AS gazetesindeki röportajında şunları söyledi: "Ben yeşil sahada dinlenirim, orada her şeyi unuturum. Ne zaman ki maç biter, işte o an benim yalnızlığım başlar. Son 2 yılda büyük sorunlarım oldu. Menajerim bana ihanet etti, karımdan boşandım. Bütün bunlar beni yiyip bitirdi. En zoru da, çocuklarımdan ayrı kalmam oldu. Ama kızım Roberta Madrid’e gelince kötü günler geride kaldı."
https://hayaletcocuk.yetkin-forum.com

Carlos dünden razı
1 sayfadaki 1 sayfası