FeNeRBaHÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeNeRBaHÇe

...HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Galibiyeti hakettik"

YazarMesaj
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

"Galibiyeti hakettik" Empty
MesajKonu: "Galibiyeti hakettik"   "Galibiyeti hakettik" Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 11:46 pm

"Galibiyeti hakettik"

"Galibiyeti hakettik" Zico013_0104
Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Ankaraspor maçını kazandıkları için mutlu olduğunu belirterek, ''Maçlardan galibiyetle ayrılmak her zaman güzeldir'' dedi.
Zico, karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada, son maçlara dikkatsiz başladıkları ve rakibe çok fazla boş alan bıraktıkları için futbolcularını uyardığını belirterek, ''Bugün de oyuna dikkatsiz başladık. Rakibimiz bizi cezalandırdı ve 1-0 geriye düştük. Oyuncularım golden sonra mücadelesini biraz daha arttırıp, topa biraz daha fazla sahip olunca, hem goller geldi hem de oyunumuz düzeldi. Sonuna kadar mücadele eden ve galibiyeti hak eden taraf bizdik, oyuncularımı tebrik ediyorum'' diye konuştu.
Ankaraspor'un bireysel olarak yetenekli futbolcuları olduğunu vurgulayan Brezilyalı çalıştırıcı, şöyle devam etti:
''Rakibimizde boş alan bıraktığınızda çok tehlikeli olacak oyuncular var. İlk yarıda yaptığımız gibi boş alan bıraktığımızda Ankaraspor gibi takımlar bize karşı etkili oluyor.
Fakat ikinci yarıda bunun önemini anlayıp, alan daralttık. Top bizde kaldığı zaman, topu boş alanlara taşıdığımızda işimiz daha da kolaylaştı ve 3 puanı aldık.''
Zico, Mehmet Yozgatlı'nın ilk yarıda etkili olamamasının sakatlığından kaynaklanmadığını ifade ederek, ''Sakat olan hiçbir oyuncumu oyuna sürmem. Güvendiğim için Mehmet'i sahaya sürdüm. Elinden geleni yaptı ama eksik olduğu bir nokta vardı. Serkan'a yardım etmek isterken, çok fazla savunmayı düşündü ve ondan istediğimiz ortalarını, bindirmelerini fazla gösteremedi. Sağ kanada etkinlik kazandırmak için Deivid'i ikinci yarıda oyuna aldım. Deivid ve Tümer, oyuna girdikten sonra etkili oldular'' şeklinde konuştu.
Suriye'de hafta içinde yapacakları hazırlık maçında yedek ağırlıklı bir kadroyla mücadele edeceklerini açıklayan Brezilyalı çalıştırıcı, ''Bu maçta Önder, Kemal, Selçuk, Uğur, Deivid gibi maç ritmini yakalaması gereken oyuncularımıza şans vereceğim. Bu yüzden hafta sonunda yapacağımız lig maçını etkilemez'' dedi.
https://hayaletcocuk.yetkin-forum.com

"Galibiyeti hakettik"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-