FeNeRBaHÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeNeRBaHÇe

...HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

baba karnesi nasıl mı olur?

3 posters
YazarMesaj
hamza47
ADMİN
ADMİN
hamza47

Erkek

baba karnesi nasıl mı olur? Empty
MesajKonu: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 10:45 am

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimePtsi Nis. 02, 2007 12:05 am

Crying or Very sad haha SEn BABANIn KARNESİNE BAk BİDe OĞLUNa DİYO Crying or Very sad
https://hayaletcocuk.yetkin-forum.com
hamza47
ADMİN
ADMİN
hamza47

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimePtsi Nis. 02, 2007 9:33 am

AMA ÇOCUKTA İYİ CEVAP VERMİŞ BABALARA DUYURULUR KARNELERİNİZİ GÜVENLİ Bİ YERE SAKLAYIN Very Happy
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimePtsi Nis. 02, 2007 9:53 pm

ŞIITT ÇAKTİRMA DUYMASINLAr ÖRNEk OLSun Crying or Very sad Crying or Very sad
hamza47
ADMİN
ADMİN
hamza47

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 7:41 am

yok abi ne örnek olması... madem çocuklarına kızıyorlar bırakta kendileri açık vermesinler...
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 12:11 am

TAMAm O ZAmaN BİZDE GERÖEk SÖLİYELİm HERŞEY YERLi YERİNDe OLSUn DUYAN DUYMAYANLARA AÇİKLASIN OK Crying or Very sad
hamza47
ADMİN
ADMİN
hamza47

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 9:37 am

eweeettttttt herkes babasının karnesini göstermeden sakın kendi karnenizi göstermetyiniz duyurulur...Very Happy
MemoX
ADMİN
ADMİN
MemoX

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 4:02 pm

heheheh baba karnesi dediğin böle olur işte Crying or Very sad
hamza47
ADMİN
ADMİN
hamza47

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 1:36 pm

emin sen karnelerini babana gösterirmiydin... ben saklıyordum babamdan çünkü babam okulda çok çalışkandı...Crying or Very sad
MemoX
ADMİN
ADMİN
MemoX

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2007 12:46 pm

VALLA HAMZA BEN KARNELERİMİ HİÇBİ ZAMAN GİZLEMEDİM NOTLARIM İYİYDİ GİZLEMEYE GEREK YOQTU
hamza47
ADMİN
ADMİN
hamza47

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2007 1:46 pm

valla ortaokul çok kötü geçti benim ama lisede aklım başıma geldi...
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: baba karnesi nasıl mı olur?   baba karnesi nasıl mı olur? Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 12:18 am

BENİm İSE SORMAYIN BENİm EDEBİYATIM SÜPER ÖLe KONUŞİRİM K;İ ÖRETMENLERİm EFERİm SANa DİODU SEn PARMAk KALDIRMA OTOMATİKMEn 5 DİODU Ne HABEr ARKADAŞLAR haha Crying or Very sad Very Happy

baba karnesi nasıl mı olur?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir baba olarak Peygamberimiz