FeNeRBaHÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeNeRBaHÇe

...HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alex isyan etti

2 posters
YazarMesaj
MemoX
ADMİN
ADMİN
MemoX

Erkek

Alex isyan etti Empty
MesajKonu: Alex isyan etti   Alex isyan etti Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 1:57 pm

Son haftalarda ortaya koyduğu futbolla alkışları toplamaya başlayan Brezilyalı yıldız Alex suskunluğunu bozdu

Türkiye’ye geldiğinden bu yana bazı medya organlarında ağzından çıkmayan sözlerin yazıldığını ifade eden Sambacı, “Kaç kez toplantı yapıp söyledim ama kimse dinlemiyor. Bu da benim açımdan hiç iyi olmuyor. Çünkü taraftarlar bu yazılanlardan etkileniyor ve tepki gösteriyor” diye konuştu. Sezon sonunda sözleşmesi sona ereceği için gözlerin kendisine çevrildiğini vurgulayan Alex, “Transfer görüşmelerini menacerim Figer yürütüyor. Şu ana dek sadece Fenerbahçe ile görüştük. Başka hiçbir kulüple temasımız olmadı.

Ben, tüm konsantremi kalan 9 maçımıza verdim. Bu yüzden de kimseyle görüşmeme kararı aldım. Taraftarımız şunu iyi bilsin ki, ben, herşeyimle Fenerbahçe için çalışıyorum. Ayrıca çocuğum hiçbir şekilde hasta olmadı” dedi.
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

Alex isyan etti Empty
MesajKonu: Geri: Alex isyan etti   Alex isyan etti Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 11:36 pm

Alex isyan etti 719288 BİZİm ALEX İMİZİ KİMSE YIPRATAMAZ KİM NE DERSE DESİn DEMEK Kİ ZORLARINA GİDİYOR Kİ ONDAN KONUŞUYORLAr Ama BİZ NE OLDUĞUNU BİLİYORUZ HEr ZAMAn DESTEK FERİYORUZ ONa Ve DESTEK Te VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ ÇÜNKÜ BİZ FENERBAHÇELİYİZ :cheers:
https://hayaletcocuk.yetkin-forum.com

Alex isyan etti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alex ya da Riquelme
» Alex 16. gole merhaba dedi!..