FeNeRBaHÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeNeRBaHÇe

...HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

polat istifamı ediyor

YazarMesaj
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

polat istifamı ediyor Empty
MesajKonu: polat istifamı ediyor   polat istifamı ediyor Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 10:06 pm

polat istifamı ediyor 729_B_gs_adnanpolat002b

Polat istifa mı ediyor?

Galatasaray'da iç savaş büyüyor. Geçen hafta içinde yönetim içinde baş gösteren liseli - lisesiz geriliminden sonra tartışmaya başkan Özhan Canaydın'ın girmesi, "Adnan Polat'a savaş açıldı " şeklinde yorumlandı.

Başkan Canaydın'ın "Adnan Polat 2002 seçimlerinde Mehmet Cansun'un listesindeydi. O zaman ben Galatasaray tarihinin en büyük oyunu alarak seçildim. Galatasaray'da şahısların seçim kazandırma gücü yoktur, başkan önemlidir, bütün sistem başkan üzerine kuruludur. Adnan iyi bir çalışma arkadaşımdır " şeklindeki açıklamaları, büyük fedakârlıklar yapan ve tüm mesaisini G.Saray'a harcayan Adnan Polat'ı bir hayli üzdü.

Dün konuyla ilgili aradığımız Sarı - Kırmızılı yönetici, " Başkanın açıklamalarıyla ilgili bir şey demeyeceğim. Bu konuyla ilgili susmayı tercih ediyorum. G.Saray'ın Trabzonspor'la önemli bir maçı var ve sadece bunu düşünüyorum" dedi. Adnan Polat sessiz kalmayı ' şimdilik' tercih ederken, yakın çevresi Polat'ın istifa edebileceğini iddia ediyor.

Yönetim içinde su yüzüne çıkan gruplaşmalar camianın da moralini bozdu. Galatasaray'ın sıkıntılı bir süreçten geçtiği dönemde bu tarz ayrılıkların kulübe zarar vereceği konuşulurken, Celal Gürcan ve Şükrü Ergün'ün bir gazeteye verdikleri röportaj tepki çekti. İkilinin arkalarını Galatasaray Lisesi'ne dayayarak verdiği poz eleştiri konusu olurken, çarşamba günü yapılacak Divan Kurulu Toplantıs'ında sert çıkışların olacağı tahmin ediliyor. Diğer taraftan üzerinde en çok durulan konulardan biri de yönetim içindeki diğer üyelerin arka planda kalması...

Galatasaray'da yapılan yönetim kurulu toplantılarına katılmamalarına karşın herhangi bir işlem yapılmayan yöneticilerin durumu da sıkıntı yarattı. Tüzüğe göre 3 kez üst üste yönetim toplantısına katılmayan bir yöneticinin üyeliği düşüyor.

2. Başkan Semih Haznedaroğlu'yla Ali Gürsoy ve Şükrü Ergün'ün yönetim kurulu üyeliğinin düşmesi gerektiği belirtiliyor.
https://hayaletcocuk.yetkin-forum.com

polat istifamı ediyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dile bir mucize 'POLAT' 3-1