FeNeRBaHÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeNeRBaHÇe

...HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taraftarımızı yürekten kutluyorum

YazarMesaj
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

Taraftarımızı yürekten kutluyorum Empty
MesajKonu: Taraftarımızı yürekten kutluyorum   Taraftarımızı yürekten kutluyorum Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 12:33 am

10 Mart 2007 Cumartesi
Taraftarımızı yürekten kutluyorum Nihatozdemir3072006
İkinci Başkanımız Nihat Özdemir, Konyaspor maçında takımımızı sürekli destekleyen taraftarlarımızı canı yürekten kutladığını söyledi. Maç sonrası açıklamalar yapan Nihat Özdemir, "Üst üste puanlar kaybettikten sonra Konya takımını yenerek 3 puan aldık. Bu 3 puan, şampiyonluk yolunda çok önemliydi. 3 puan takımımız ve taraftarımız için de önemliydi. Bizi sürekli destekleyen taraftarımızı canı yürekten kutluyorum" dedi.
Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'ın maç sonrası, Fenerbahçe'nin kendileriyle ilgilenmediği bir çay bile ikram etmediği yönündeki açıklamalarını değerlendiren Nihat Özdemir, "Ben ve Murat Özaydınlı maçtan önce yanlarına gidip kendilerine 'Hoş geldiniz' dedik. Şu iyi bilinmeli ki, protokol tribünüyle Fenerbahçe'nin hiçbir ilgisi yoktur. Orada sadece Başkanımız oturmaktadır. Oradaki ikramla ve diğer işlerle Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ilgileniyor. Orayla bizim hiçbir ilişkimiz yok. Bunu kamuoyuna açıklıyoruz" dedi.
Başbakan RecepTayyip Erdoğan'ın, Fenerbahçe'nin Suriye'de maç yapması teklifini içtenlikle karşıladıklarını söyleyen Nihat Özdemir, "Ancak aynı tarihlerde Fortis Türkiye Kupası'nda yarı final ilk maçımız var. Eğer federasyon tarafından maç programları ayarlanırsa, Başbakan'ın isteğini yerine getirmek bizim için şeref ve onurdur" dedi.
Dış etkenlerle Fenerbahçe'de problemler yaratılmak istendiğini ancak başarılamadığını söyleyen Nihat Özdemir, desteklerini eksiltmeyen taraftarlarımıza bir kez daha teşekkür etmek istediğini belirtti.
Fenerbahçe'nin amacının sahaya çıkıp her zaman iyi ve güzel bir futbol ortaya koymak olduğunu belirten Nihat Özdemir, "Başka takımların 2. başkanları maçlardan sonra 'Puan farkı şu oldu, puan farkı bu oldu' diye açıklamalar yapıyorlar. Biz puan farkını hiç önemsemiyoruz. Amacımız sahaya çıkıp iyi ve güzel bir futbol sergilemek" dedi.
Nihat Özdemir, geçen yıl son anda kaybettiğimiz şampiyonluğu hiç unutmadıklarını ve bu konuda tecrübelerinin olduğunu da sözlerine ekledi.
https://hayaletcocuk.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası