FeNeRBaHÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeNeRBaHÇe

...HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Galatasaraylı Futbolcular Trabzonspor Maçını Dönüm Noktası

YazarMesaj
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

Galatasaraylı Futbolcular Trabzonspor Maçını Dönüm Noktası Empty
MesajKonu: Galatasaraylı Futbolcular Trabzonspor Maçını Dönüm Noktası   Galatasaraylı Futbolcular Trabzonspor Maçını Dönüm Noktası Icon_minitimePaz Mart 11, 2007 12:23 am

Galatasaraylı Futbolcular Trabzonspor Maçını Dönüm Noktası Olarak Görüyor

Trabzonspor Maçı Öncesi Galatasaray Tv'ye Konuşan Sarı Kırmızılı Oyuncular, Bu Maçın Şampiyonluk Yolundaki En Önemli Maçları Odlduğunu Söylediler.

Trabzonspor maçı öncesi Galatasaray TV'ye konuşan sarı kırmızılı oyuncular, bu maçın şampiyonluk yolundaki en önemli maçları odlduğunu söylediler.

Galatasaray'ın kaptanlarından Ergün Penbe, Trabzonspor maçıyla çıkışa geçmek istediklerini söyleyerek Fenerbahçe'yle aradaki 7 puanlık farkın kapanmayacak bir fark olmadığını söyledi. Kaptan, Trabzonspor'un güçlü bir ekip olduğunu ve 4 haftadır kazandığını belirterek "zor bir maç olacak. Ancak biz, yüreğimizi ortaya koyarsak kazanırız"dedi.

Uzun bir süredir forma şansı bulamamasına rağmen Beşiktaş maçında başarılı bir performans ortaya koyduğu hatırlatıldığındaysa Ergün, "En son Aralık ayında resmi bir maçta forma giymiştim. Beşiktaş maçında bu eksiğimi tecrübemle kapatmaya çalıştım. Maç oynamamak fiziki açıdan oldukça kötü; ilerleyen haftalarda daha iyi olacağıma inanıyorum" diye konuştu.

Genç futbolcu
Mehmet Güven, Trabzonspor maçıyla ilgili olarak, Trabzonspor'un çıkışa geçtiğini ve zor bir maç oynayacaklarını, ancak, kazanarak galibiyet serisini başlatmak istediklerini ifade etti. Genç futbolcuya Beşiktaş maçındaki penaltı pozisyonu sorulduğunda, penaltıyı bilerek yaptırmadığını söyleyerek "izlediğimiz zaman sanki kasıt var gibi gözüküyor, ancak, isteyerek olmadı" ifadelerini kullandı.

Son 2 haftadır üzerinde talihsizlikler olduğunu ve moralinin bozulduğunu söyleyen
Mehmet Güven, Başkan Özhan Canaydın başta olmak üzere pek çok kişinin kendisine destek olduğunu ifade etti. Genç golcü Hasan Kabze ise Trabzonspor maçıyla ilgili olarak "Bu maçı kazanmaktan başka çaremiz yok. Ben bu maçı şampiyonluk maçı olarak görüyorum. Çünkü galip gelirsek hem Trabzonspor'la puan farkını açacağız, hem de güvenimizi tekrar kazanacağız. Trabzonspor maçını kazanıp ardından seri galibiyetler alırsak bu galibiyet daha anlamlı olur" şeklinde konuştu.

Trabzonspor'un çıkışına son vereceklerini söyleyen golcü futbolcu, taraftarlarla ilgili olarak da, "Taraftarımız bizim için çok önemli; atak yaptığımızda onların sesini duymak bizi daha fazla motive ediyor. Her maçta olduğu gibi bu maçta da taraftarımızın desteğini bekliyoruz. İnşallah bütün güzellikler Pazar günü bizimle olur" dedi.
https://hayaletcocuk.yetkin-forum.com

Galatasaraylı Futbolcular Trabzonspor Maçını Dönüm Noktası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray: 2 - Trabzonspor: 1
» Trabzonspor, 5 eksikle oynayacak