FeNeRBaHÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeNeRBaHÇe

...HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Britney kendini asmaya da kalktı!

4 posters
YazarMesaj
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

Britney kendini asmaya da kalktı! Empty
MesajKonu: Britney kendini asmaya da kalktı!   Britney kendini asmaya da kalktı! Icon_minitimePtsi Mart 05, 2007 11:29 pm

Britney kendini asmaya da kalktı! 10

ABD’nin Malibu kentindeki Promises Kliniği’nde uyuşturucu tedavisi gören şarkıcı Britney Spears (25), kendini astı. Spears, yatak çarşafını tavandaki lambaya dolayıp ucunu boynuna geçirdi. Klinik görevlileri son anda yetişerek yıldızı kurtardı. Spears, kazıttığı kafasına şeytanı temsil eden “666” rakamını yazarak kliniğin etrafında “İsa karşıtıyım” diye bağırarak koşuyor.
https://hayaletcocuk.yetkin-forum.com
gSniL
ONURSAL ÜYE
ONURSAL ÜYE
gSniL

MesajKonu: Geri: Britney kendini asmaya da kalktı!   Britney kendini asmaya da kalktı! Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 11:30 pm

salak işte.. bi erkek için deermi demi ama:D
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: Britney kendini asmaya da kalktı!   Britney kendini asmaya da kalktı! Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 3:19 pm

Britney kendini asmaya da kalktı! 689918 NEDEN ÖLE SÖLİYORSUn İNSAN SEfDİĞİ İÇİN HErŞEY YaPar Britney kendini asmaya da kalktı! 689918
irem
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

MesajKonu: Geri: Britney kendini asmaya da kalktı!   Britney kendini asmaya da kalktı! Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 10:54 pm

yazık ya üzülüyorum britneye hiç böyle değildi mahvetti kendini .... bi aralar o kendini dine vermişti ya kafayı yemiş o benim eskiden en çok sevdiğim sanatçıydı 2003 ten beri sevmiyorum ama britneye uzaktan da olsa çok acıyo ve üzülüyorum Britney kendini asmaya da kalktı! 125369 kendini keşke bu kadar harab etmeseydi... :(
hamza47
ADMİN
ADMİN
hamza47

Erkek

MesajKonu: Geri: Britney kendini asmaya da kalktı!   Britney kendini asmaya da kalktı! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 4:55 pm

nil niye salak diyorsun sen sevdiğin için herşeyi yapmayacakmısın...Britney kendini asmaya da kalktı! 125369
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: Britney kendini asmaya da kalktı!   Britney kendini asmaya da kalktı! Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 11:30 pm

EFEt WALLA ORASI ÖLe HAMZA HErKES SEFDİĞİ KİŞİ İÇİN YAPMAYACAĞİ YOK NİLDE ÖLe DEMEK İSTEMEDİ Ama İİ OKUYUP TA ANLAMASI LASIM KIS NEDEn ÖLE DİYOR SUn ŞİMDİ SENDe SEFECEK Sİn SONRA GÖRÜŞECES SENLE Crying or Very sad Crying or Very sad
hamza47
ADMİN
ADMİN
hamza47

Erkek

MesajKonu: Geri: Britney kendini asmaya da kalktı!   Britney kendini asmaya da kalktı! Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 3:29 pm

zafer hayırdır sen nerden biliyorsun seveceğini yoksa??????????????
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: Britney kendini asmaya da kalktı!   Britney kendini asmaya da kalktı! Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 9:21 pm

BEn BİlMEZMİYİM YAf AİPSİn WALLa İçİMDEn GELDİ :))Crying or Very sad
hamza47
ADMİN
ADMİN
hamza47

Erkek

MesajKonu: Geri: Britney kendini asmaya da kalktı!   Britney kendini asmaya da kalktı! Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 8:03 pm

zafer bende hala seviyorum ne yapacağımı bilmiyorum allahım sen bana sabır ver dayanamıyorum bu ayrılığa çok seviyorum onu bizi ayırdılar bizi ayırdılar...
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: Britney kendini asmaya da kalktı!   Britney kendini asmaya da kalktı! Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 12:02 am

YA SENİn ELİNDE BİŞE YOKKİ KIZDA NE YAPSIn YANi MECBURİ FERMİŞLER ELİNDE DE BİŞE GELMES Kİ :(:( SEFEN İNSANIn HEr ZAMAn HALİNE BÖLE BİŞE GELİR KESİN KAFANa TAKMA OKADAr HAMZA Britney kendini asmaya da kalktı! 125369

Britney kendini asmaya da kalktı!
1 sayfadaki 1 sayfası