FeNeRBaHÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeNeRBaHÇe

...HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fragman, tecavüz sahnelerini geçti!

YazarMesaj
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

Fragman, tecavüz sahnelerini geçti! Empty
MesajKonu: Fragman, tecavüz sahnelerini geçti!   Fragman, tecavüz sahnelerini geçti! Icon_minitimePtsi Mart 05, 2007 11:27 pm

Fragman, tecavüz sahnelerini geçti! E3E5489322AE57409ACBD107b

Türk-Amerikan ortak yapımı 'Ölümle Dans' 30 Mart'ta gösterime girecek. Ne var ki filmin internete sızan tecavüz sahneleri bile ilgi görmüyor.

Ünlü model Deniz Akkaya'nın; Tamer Karadağlı ve Yelda Reynaud'un yanı sıra; Michael Madsen, Edward Furlong, Arnold Vosloo, Bai Ling ile birlikte kamera karşısına geçtiği 'Ölümle Dans', 30 Mart'ta Türkiye'de vizyona girecek. Ne var ki üzerine çok konuşulan filmin internete sızan 'özel sahneleri', hiç ilgi görmedi! Sanal alemin en çok takip edilen web sitelerinden youtube'da Deniz Akkaya'nın tecavüze uğradığı sahnelerin yayınlanmasına karşın reyting alamaması; Akkaya'nın artık cazip bulunmadığı düşüncesini ortaya koyuyor... Öyle ki, Hermes Film ve New Films International ortaklığıyla çekilen, senaryosunu Jon Keeyes'in yazıp yönettiği aksiyongerilim filminin fragmanı 359 bin 555 kez izlenirken; Deniz Akkaya'nın tecavüz sahneleri, sadece 20 bin 554 kez görüntülendi...

ÇOK ZORLANDIM!
İki yıl önce çekilen filmin güzel oyuncusu Deniz Akkaya'nın bu sahnelerle ilgili yorumu şöyle olmuştu: "Tecavüz sahnelerinde çok zorlandım. Bu deneyerek çalışabileceğiniz bir sahne değil. O psikolojinin içine girmek için çok zorlanıyorsunuz. Türkiye'de aynı teklif gelse asla kabul etmezdim. tekrara gerek kalmadan tek çekimle bitti.
https://hayaletcocuk.yetkin-forum.com

Fragman, tecavüz sahnelerini geçti!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-