FeNeRBaHÇe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FeNeRBaHÇe

...HOŞGELDİNİZ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öss Sonuçları ve Tercihleri

YazarMesaj
Admin
ADMİN
ADMİN
Admin

Erkek

Öss Sonuçları ve Tercihleri Empty
MesajKonu: Öss Sonuçları ve Tercihleri   Öss Sonuçları ve Tercihleri Icon_minitimeC.tesi Mart 03, 2007 1:30 am

ÖSS sonuçları bugün itibariyle açıklandı. Dilerim arkadaşlarımız iyi puan almışlardır.

Türkiye genelinde özellikle Matematik-2 testinin etkili olduğu alanlar olan Türkçe-Matematik ve Sayısal bölümde başarı oranı düşmüştür.

Dershanede görevli bir Rehber Öğretmen olarak sizlere burada yardımcı olmaya çalışacağım.
Burada yeni açılan yerlerle ilgili bilgiler, bazı bölümlerin kontenjanlarını sizlere zamanla ulaştıracağım.

- Tercihlerle ilgili önemli Noktalar -

24 Temmuz Pazartesi tarihinden itibaren Okul Müdürlükleri, ÖSYM Büroları ve Açık Öğretim Merkezlerinden "3 Milyon TL (3 YTL)" karşılığında Yüksek Öğretim Programları ve Kontenjanları kılavuzu alacaklardır.

Tercihler için başvuru tarihleri : 26 Temmuz-11 Ağustos

Not: ÖSYM'nin ilk çıkardığı kitapçıklar hatalıydı. Bunlar toplatıldı. Ama genede başvuru merkezlerinde hatalı kitapçıklar kalmış olabilir. Kapağı KIRMIZI kitapçıklar hatalı kitapçıklardır.

24 Temmuz-9 Ağustos Arası Bankaya "10 Milyon TL (10 YTL)yatırılacaktır."

Tercihlerinizi hem İnternetten hemde başvuru merkezleri olan okul müdürlükleri, ösym büroları ve açık öğretim merkezilerinden randevu olarak yapabileceksiniz.

İnternetten tercih yaptığın zaman Printeri olan bir yerden yapman zorundasınız Çünkü tercih yaptıktan sonra çıktı almanız gerekecek.

Tercihlerinizi şayet başvuru merkezlerinden yapacaksanız HİZMET ücreti olarak "2 milyon TL (2YTL)" vereceksiniz...
https://hayaletcocuk.yetkin-forum.com

Öss Sonuçları ve Tercihleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-